Akmerkez in Türk modasına yön veren genç tasarımcılar

Modaya yön veren genç tasarımcılar Akmerkez Fashion Side Out’da “Next Year” için hazır

Akmerkez’in Türk modasına yön veren genç tasarımcıların ürünlerini sergilediği pop up store’u Fashion Side Out, 2013’ü yeni konsepti “Next Year” ile karşılıyor. Tasarımcıların koleksiyonlarından avangard parçaların yer aldığı, “Next Year” konseptli mağaza yeni yılda dikkatleri üzerine çekmek isteyen cesur moda severleri bekliyor.  Fashion Side Out, Akmerkez’in ana sponsorluğunda düzenlenen özel bir organizasyon için İstanbul’a gelen ünlü moda blogger’ı Bryan Boy’dan da tam not aldı.

Fashion Side Out, yeni yılı simgeleyen kırmızı tonlarının ve  sıradışı enstalasyon çalışmalarının hakim olduğu dekorasyonuyla da “Next Year” konseptini tamamlıyor. Üç boyutlu açık vitriniyle dikkat çeken ziyaret eden mağaza,Akmerkez misafirlerine farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Fashion Side Out mağazasında “Next Year” konsepti kapsamında aksesuar, takı ve tekstil alanlarında çalışma yapan toplam 35 genç tasarımcı ve markanın koleksiyonları sergileniyor. “Next Year” konsepti Mart ayına kadar devam edecek.

Fashion Side Out’un yeni sezondaki markaları ve tasarımcıları:

Aytuğ Uğuz-12, Barnie, Burçak Başaran, Burçak Ertem, Chain Reaction, Deniz Doğruyol, Dideminizi, Ece Salıcı, Esra Sümer, Gizem Baş, Kith&Kin, Lin Jewellery, Mustafa Aydın, Mybestfriends, Nazlı Bozdağ, Nazlı Ceylan, Özlem Ahıakın, Selim Baklavacı, Songül Cabacı, Şive Başoğlu, Tru Project, Shave Your Head, Grape Soda, Nazan Eksen Pauwels, Two Dream Makers, Gülnihal Karakaş, Aslı Alev, NGG Bijoux, Ayça Düven, Dilara Acar, insu by Gizem Icoz, Due-Duygu Ergin, M. Adam Project, Godd

0 yorum:

Yorum Gönder