İstanbul Bölgesindeki En İyi 9 Alışveriş Merkezi

İstinye Park
Alışveriş merkezleri tarihinin sadece 80'lerin geri gider bu yana, Türkiye'de çok genç bir kavram olarak kabul edilebilir.Ancak, bir kez alışveriş merkezleri alışveriş sahneye çıktı, Türkler onları kucakladı.Hemen hemen her semtte en az birine sahiptir. Eğer sonra İstanbul'un en büyük ve kıyafet alışveriş merkezleri bazılarını bulabilirsiniz. Bunlar çoğunlukla otobüs ile ulaşmak, böylece Taksim alanı çok kolay yakın taksi veya metro. Oh evet, bir kural olarak, onlar 10 am ve 10:00 arasında açık olduğunu söyleyebiliriz.
Ak Merkez
Akmerkez
Akmerkez Etiler, Beşiktaş ilçesi ve İstanbul'un elit arasında favori alanlarından biri bir mahallede yer almaktadır. Ayrıca Levent ve Maslak iş merkezleri yakındır.
Neredeyse 250 mağaza ile bu dört katlı alışveriş merkezi 180.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Kolayca turistler ve yerli halk tarafından kendi ücretsiz ulaşım hizmeti sayesinde ulaşılabilir ve aralık mahallelerde ve oteller kapatın. O Aralık 1993 yılında kapılarını açtı ve 10 am ve 10 pm her gün arasında açıktır.
Akmerkez ICSC tarafından 1995 yılında Avrupa'nın en iyi alışveriş merkezi seçildi. 1996 yılında dünyanın en iyi alışveriş merkezi olarak tanındı, üstelik de Uluslararası Tasarım ve Geliştirme Ödülü aldı. Dünyada başka hiçbir alışveriş merkezi bu başlıkların her iki yana Akmerkez, benzersiz bir alışveriş merkezidir. 2010 yılında Akmerkez European Commercial Property Awards tarafından en iyi iç tasarım ödülüne layık görüldü.
İstinye Park Alışveriş Merkezi
İstinye Park
Sarıyer İlçesi İstinye semtinde bulunan İstinye Park İstanbul'un alışveriş kavramına yeni bir boyut getirdi.242.000 metrekarelik bir alana yayılmış, alışveriş merkezi gibi yeşil bir central park, Fashion District, cadde tarafında alışveriş, 1.500 metrekarelik bir çocuk eğlence merkezi, Hillside Spor ve Eğlence Kulübü olarak açık ve cam çatılı kapalı bölümleri sunar , Çarşı - Tarihî Türk mimarisinden esinlenerek bir alan - ve 12 film salonları, IMAX 3D olmaktan biridir.
Yeşil, ayrıntılar için, çevre dostu insancıl ve göz en iyi İstinye Park tanımlayabiliriz. Üç çöp toplama merkezleri ve atık yağ toplayıcı vardır. Şarj ve acil vergi iadesi ücretsiz Malul, değerli eşyalarınızı için dolap, bebek arabaları sadece sağlanan düşünceli hizmetlerden bazılarıdır.
Kanyon Alışveriş Merkezi
Kanyon
Levent finans bölgesinde yer alan dört katlı alışveriş merkezi olarak, 37.500 m² alışveriş merkezi 160 mağaza var, aralarında Türkiye'nin ve dünyanın en seçkin markaları, gurme restoranlar, kafeler, sağlık ve spor kulübü ve film salonları.
Kanyon "Ticari Yerleşik" kategorisinde 2006 Cityscape Architectural Review Ödülü ile ödüllendirildi.
City Alışveriş Merkezi
City
Eğer moda merkezinde olmanın keyfini durumda, alışveriş dursun, sen City Nişantaşı, Şişli ilçesinde parçası görmek ve çok Taksim'e yakın var. City'nin bölgenin tarihsel dokusu ile birleşiyor bir alışveriş merkezidir.
City'nin konsepti Life Style Center olarak tanımlanmaktadır. Kesinlikle bu kalabalık bölgede sağladığı mağazalar, kafeler, restoranlar ve yaşamsal 24 saat altı katlı otopark hizmet çeşitliliği göz önüne alındığında, bu şık sıfatını hak etmektedir.


Nişantaşı, upmarket bir alışveriş bölgesi.
Nişantaşı
Bu bir alışveriş merkezi, ama sofistike arama taahhüt alışveriş için bilinen Taksim'e yürüme mesafesinde bir ilçe değildir.
19'uncu yüzyılın ortasında, Sultan Nişantaşı'nda insanca yaşam başlatılan Abdülmecid. Bugün, Nişantaşı İstanbul yabancı yerleşiklerin üçüncü büyük topluluk vardır. Bu bir moda alışveriş ve bir üst ölçekli yerleşim alanıdır. Ilçe halkı, onurlu, iyi huylu ve eğitimli olarak bilinir.
Abdi İpekçi aylık kira fiyatları, önemli olan en pahalı ve şık sokak dayalı olan Türk markalarıyanı sıra Christian Louboutin, Louis Vuitton, Prada, Cartier, Dior, Gucci, Gianfranco Ferre, DKNY gibi dünyaca ünlü lüks perakende mağazaları ve çok daha fazlası.
Alışveriş öfori yanısıra, Nişantaşı tanınmış bir kültür ve sanat merkezi haline gelmiştir. Ayrıca, kendi kafeler özellikle ilgili bölgede ve restoranlar, MimKemal Öke ve Atiye sokakları tatlı vardır.
Bağdat Caddesi dünyanın en iyi 10 alışveriş caddeleri arasında yer alıyor.
Bağday Caddesi
Asya şehrin yan ve Marmara Denizi kıyısına kabaca paralel üzerinde, Bağdat Caddesi oldukça yeşil ve parlak 14 km uzunluğunda yüksek sokak olduğunu. Bölgede ilk yerleşim adım 1870 sonrasında inşa edilen lüks ahşap dağ evi köşkler vardı. Bazıları hala var ve üst ölçekli yerleşim alanı zengin bir görünüm katkıda. Yanı sıra alışveriş coşku gibi, Bağdat Caddesi uluslararası ve yerel mutfak restoranlar, barlar ve kafeler ile ünlüdür.
Bağdat Caddesi 100 83 attı ve bir sıralama listesi (!) 4. oldu 2012 yılında bir Paris merkezli piyasa danışmanlık şirketi tarafından yapılan dünyanın en ünlü alışveriş caddelerinden.
Gizem alışveriş kriterleri vardı:
  • Görünüş (temizlik, aydınlatma)
  • Hoşgeldiniz (personel selamlar, nezaket, uygunluk)
  • Atmosfer (çöp mevcut kutular, açık alan, temiz kaldırım)
  • (Mağaza geçerek insanların samimiyeti, yardımseverlik) yayaları ile İletişim
Alışveriş için olağanüstü hattan tek yönlü trafik ile 6 km uzun streç olduğunu Bostancı içinKızıltoprak . Sen arasındaki yönde batıya yılında alışveriş merkezleri ve moda mağazaları en aşağı izleyebilirsiniz Suadiye , Şaşkınbakkal , Erenköy ve Caddebostan mahalleleri.
Seni almak için tavsiye Bostancı ve sonra doğru geri yürümek Kadıköy - trafik akış yönünde.Kolayca tam bir gün geçireceksiniz Bağdat Caddesi .
Forum İstanbul
Forum İstanbul
İhtiyacınız ne olursa olsun, sen neredeyse Forum İstanbul'da da bulabilirsiniz üzerine bahse girebilirsiniz. Alışveriş merkezi, 2009 yılında ilk kez yapılan ve 495.000 metrekarelik muazzam bir alan üzerine inşa edilmiştir. Bunun 8.000 Hakkında metrekarelik Türkiye'nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo ve ilk buz müzesi Magic Ice tarafından işgal edilir.
Kalanı IKEA, spor mağazası Decathlon, Praktiker, birçok teknoloji mağazaları, 62 ulusal ve uluslararası giyim ve ayakkabı mağazaları, 15 kafe, 34 restoran ve 10 sinema salonu gibi büyük mağazalar arasında paylaşılır.
Galleria Alışveriş Merkezi
Galleria
Sadece girişte havaalanında yapmamışlar ve acil bir durum. Biraz alışveriş yapmak gerekiyor! The place to be Galleria, İstanbul'daki ilk alışveriş merkezi olduğu için sahil yolu almak için taksi şoförü söyle.
80 Türkiye'de toplumsal değişimleri bir çok karşı karşıya.Beyni o Houston, Texas, ABD'de alışveriş merkezi Houston Galleria esinlenilmiştir beri böyle bir alışveriş merkezi inşa edilmesini tavsiye yenilikçi Başbakan Turgut Özal oldu. Ataköy banliyösünde deniz kenarında bulunan Galleria 77.000 metrekarelik bir kapalı alan üzerinde inşa edilmiştir.
Birkaç seçkin mağazalar, restoranlar, sinema salonları, bowling salonu ve buz pateni pisti var.Galleria Uluslararası sofistike planı tasarımı için Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC), hızlı inşaat, ve eşsiz yapısal özellikleri tarafından 1990 yılında dünyanın en seçkin alışveriş merkezi olarak tanındı.
Metrocity Alışveriş Merkezi
Metrocity
Levent finans bölgesinde yer alan dört katlı alışveriş merkezi konut 140 mağaza. Teflon kaplı fiberglas kumaş alışveriş keyfi aydınlatır çatı yapımı için kullanılmıştır.
Metrocity tek alışveriş doğrudan Şişhane-Hacıosman Metro Hattı (M2) bağlı merkezleri olduğunu.
Değerli toprak en yararlanmak için, son zamanlarda yapılmış alışveriş pek çok merkez residencial ve / veya ofis amaçları için, en az iki yapı ile birleştirilir. Bu nedenle, çoğu bu görkemli bir görünüm var.
0 yorum:

Yorum Gönder