Akmerkez den bir ilk daha

Akmerkez den bir ilk daha
Türkiye’de alışveriş ve yaşam merkezi konseptinin öncüsü Akmerkez,  hayata geçirdiği akılcı ve yenilikçi projeleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Akmerkez, Türkiye’de ilk kez hayata geçireceği ‘Park Me’  dijital uygulamasıyla AVM’lerde park yeri bulma sorununa çözüm getirmeyi amaçlıyor.
Gerçekleştirdiği akılcı ve yenilikçi projelerle sektöre öncülük eden Akmerkez, hayata geçireceği “Park Me” uygulaması ile Türkiye’de alışveriş merkezi sektöründe yine bir ilki gerçekleştiriyor. Akmerkez’in yeni ‘Park Me’ dijital uygulaması sayesinde AVM’lerde park yeri ve park edilen aracın yerini bulma artık çok daha kolay.
İlk kez Akmerkez Otoparkı’nda hayata geçecek uygulama, Akmerkez misafirlerinin konum bilgisinden hareket ederek çalışıyor. Akmerkez ziyaretçileri otoparka geldiğinde uygulamayı açıyor ve uygulamada konumunu bildiriyor. Misafirlerin konumu belli olduktan sonra ‘Park Me’ uygulaması, en yakın park yerini gösteriyor ve boş park yerinin yolunu tarif ediyor. Uygulama aynı zamanda park edilen yeri kaydettiği için AVM çıkışında, misafirler arabalarını kaybetme derdinden de kurtuluyorlar.
Ücretsiz olarak indirilebilecek uygulama, önce Apple’da daha sonra tüm akıllı telefonlarda kullanılabilecek.

0 yorum:

Yorum Gönder