Sömestir Tatilinde Bütün Çocuklar Akmerkez de

Sömestir Tatilinde Bütün Çocuklar Akmerkez’e…


Gerçekleştirdiği renkli ve eğlenceli etkinlikler ile çocukların yaratıcılıklarının gelişmesinde katkıda bulunan Akmerkez, sömestir tatilinde çocuklar için dolu dolu hem eğlenceli hem eğitici atölyeler hazırladı. Yarıyıl tatili Akmerkez’de çok renkli geçecek!

Çocukların dört gözle beklediği yarıyıl tatiline sayılı günler kala Akmerkez’de birbirinden farklı ve eğlenceli atölye çalışmaları başlıyor.

Perde yapıyoruz
25 Ocak’ta gerçekleşecek atölye çalışmasında odanız için sevimli bir perde hazırlamaya ne dersiniz? Birbirinden güzel denizkızları ile renklenecek perdeyi odanızın camına asıp, hayallere dalacaksınız.

Süslü küçük hanımlar ve küçük beylere
Renkli tüllerle hazırlanmış tütüler ve sevimli papyonlar ile partinin en şıkı olmaya hazır mısınız? 27 Ocak’ta gerçekleşecek atölye çalışmasında tütünüzü renkli çiçekler ve kurdeleler ile süsleyecek, tüller içinde göz kamaştıracaksınız.

Deniz canlıları seni bekliyor
Kendi üç boyutlu deniz canlılarınızı yaratmaya ne dersiniz? 28 Ocak’taki etkinlikte, 16 sayfalık kitapçıktaki deniz canlılarını boyayacak ve 3D gözlükleriniz ile denizde yaşama tanık olacaksınız. 29 Ocak’ta ise renkli desenli kâğıtları katlayarak hem eğlenceli hem de gizemli deniz yaşamı dünyasına optik bir yolculuk sizi bekliyor.

Kendi müzik aletini tasarla
Yarıyıl tatili müziksiz olmaz… 30 Ocak’ta Akmerkez’in size ritim dolu bir sürprizi var! Kabilelerin kullandığı müzik aleti Kazoo ile tanışacağınız bu etkinlikte, bu sihirli müzik aletini kendiniz yapacak, istediğiniz renklerde boyayacaksınız. Ayrıca 3 Şubat’ta palmiye çanından hazırlayacağınız eğlenceli müzik aleti Palm Chime ile müzik dolu bir tatil sizi bekliyor.


0 yorum:

Yorum Gönder