Cumhuriyet Bayramı Akmerkez de coşkuyla kutlanacak

Cumhuriyet Bayramı Akmerkez’de coşkuyla kutlanacak!

Akmerkez, Cumhuriyet’in 90’ıncı yılını tüm gün sürecek etkinlikler, aktiviteler ve Eyüboğlu Büyük Orkestrası’nın vereceği unutulmaz konser ile kutlayacak.  
Büyük Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. yılında Akmerkez,  tüm gün sürecek coşku dolu kutlamalara ev sahipliği yapacak. Sabah saatlerinde Akmerkez bando gösterisi ile başlayacak kutlamalar, çocuklar için düzenlenecek aktiviteler ve geleneksel hale gelen Eyüboğlu Büyük Orkestrası konseri ile devam edecek. 
Bayraklar çerçeveyle süslenecek
Akmerkez, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu düzenlediği etkinliklerle tüm çocuklara yaşatmaya hazırlanıyor. Bu özel günde bayrağımıza çok özel bir çerçeve hazırlayacağız. Özel seramik hamurundan şekillendirilmiş kenarlıklarla çerçevemizi yapıp süsledikten sonra ortasına bayrağımızı yerleştireceğiz ve gururla sergileyeceğiz!
Konser coşkusu Eyüboğlu Büyük Orkestrası’ndan…
Her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Eyüboğlu Büyük Orkestrası’nın konserine ev sahipliği yapan Akmerkez bu yıl da aynı coşkuyu yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. 30 kişilik dev kadro ile Akmerkez alt çarşı etkinlik alanında konser verecek olan Eyüpoğlu Büyük Orkestrası misafirlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.
Etkinlik tarihi: 29 Ekim 2013
Etkinlik saati: 11.00-15.00 (AkmerkezBandosu)
                           13.00-15.00 (Çocuk etkinlikleri)
                           15.00 (Eyüboğlu Büyük  Orkestrası Konseri)

0 yorum:

Yorum Gönder