Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sıradan alışveriş merkezi anlayışını değiştirecek yepyeni bir konsepte sahip. Eğlence ve alışveriş keyfini buluşturan Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin en büyük çekim gücü, Haziran 2011’de açılan dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum’u bünyesinde bulundurmasıdır. Bunun yanı sıra müşterilerine farklı mutfaklardan enfes lezzetler sunan deniz manzaralı kafe ve restoranları ile geniş amfi tiyatrosunda ev sahipliği yapacağı farklı etkinlikler ayırt edici özellikleri arasında yer almaktadır.

İstanbul Florya’da 45.000 m² kapalı otopark alanı, 900 kişi oturma kapasiteli açık amfi tiyatrosu, 1280 kişi kapasiteli 11 adet sinema salonu, 52.000 m²’lik peyzaj ve yürüme alanları, sergi alanları ve kültürel alanlar, 13.000 m²’lik büyük bir meydan, Açık Pazar yeri ve geniş marka seçenekleri ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Büyüleyici manzarası ve size kendinizi özel hissettirecek atmosferi ile haftanın 7 günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında açıktır.Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yatırımcı Profili;
Projenin işletmesi Nuhoğlu İnşaat, Metal Yapı Konut, Alt ve Üst Yapı İnşaat ve Nas İnşaat gibi 4 büyük şirketin oluşturduğu bir konsorsiyum tarafından yürütülmektedir.HİZMETLER

Aqua Florya Taksi
Rahatlığınız için taksi hizmeti vermekteyiz.

ATM
Bankacılık işlemleriniz için ATM makinelerimizden yararlanabilirsiniz.
ATM KAT PLANI 
Bebek Bakım Odaları
Aqua Florya’da bebekli ziyaretçilerimizin kullanımına sunulan 6 adet bebek bakım odası bulunmaktadır.

Danışma
Broşürler, mağaza iletişim bilgileri, kat planları ve Aqua Florya ile ilgili her türlü bilgiye giriş katında bulunan danışmadan ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız Aqua Florya ile ilgili her konuda sizlere yardımcı olacaklardır.

Dijital Yönlendirmeler
Aqua Florya’da dijital yönlendirmeler ile aradığınız bilgiye daha kolay ulaşabilirsiniz.

Döviz Bürosu
Ziyaretçilerimiz döviz işlemleri için P1 katında bulunan döviz bürosundan hizmet alabilirler.

Eczane
Ziyaretçilerimiz haftanın 6 günü zemin katta bulunan Akvaryum Eczaneden hizmet alabilirler.

Engelli Hizmetleri
Engelli ziyaretçilerimiz için ücretsiz tekerlekli sandalye, otopark katında engelli park alanı ve engelli wc hizmeti vermekteyiz. Aqua Florya AVM olarak engelli ziyaretçilerimize alışveriş merkezimizde kendilerini daha özel hissetmelerini sağlamak için ücretsiz vale hizmeti sunmaktayız.

Kayıp Eşya
Aqua Florya içerisinde kaybolan eşyalarınız güvenlik görevlilerimiz tarafından bulunduğu veya teslim edildiği takdirde, eşyalarınız 6 ay süresince tarafımızca muhafaza edilmektedir.

Mescid
Aqua Florya’da ziyaretçilerimizin ibadetlerini rahatça gerçekleştirebilecekleri bir mescid bulunmaktadır.

Teras Alanı
Hem ziyaretçilerimiz hem de çalışanlarımız, Aqua Florya’nın denizle iç içe manzarasında temiz hava ve sigara ihtiyaçlarını karşılamak için teras alanımıza çıkabilirler.

Vale Park
Aqua Florya’da vale park hizmetimiz bulunmaktadır.

Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Cad. No:93 Florya-İstanbul POSTA KODU: 34153
TELEFON:  0212 574 5900
FAKS: 0212 574 5906
E-MAIL: iletisim@aquaflorya.com

ZİYARET SAATLERİ 10:00 - 22:00

0 yorum:

Yorum Gönder