Akmerkez den okul öncesi öğretici ve eğitici atölyeler

Akmerkez’den okul öncesi öğretici ve eğitici atölyeler…
Renkli ve eğlenceli atölyeler Akmerkez’de çocukları bekliyor!

Hayata geçirdiği atölye çalışmaları ile çocukların keyifli ve eğlenceli vakit geçirip, yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin genişlemesine katkıda bulunan Akmerkez, Eylül ayında iki eğlenceli atölyeyi daha minik misafirleriyle buluşturuyor.
21 ve 28 Eylül’de düzenlenecek iki farklı çalışma ile çocuklar hem rengarenk kumlardan tablolar yapacak, hem de eşyalarını koyabilecekleri sevimli baykuşlar yaratacaklar.
Eğlenceli atölyede seni bekleyenler…
Renkli kumlar diyarı
Kum boyama kuşkusuz çocukların en sevdiği etkinliklerden…  Kelebek, kurbağa, yunus veya mercan balığı… 21 Eylül’de Akmerkez etkinlik alanında düzenlenecek atölye çalışmasında, rengarenk kumlarla dört farklı tasarımdan en beğendiğinizi süsleyebilir, odanızın duvarına asabilirsiniz. Yapmanız gereken, seçtiğiniz resmi teker teker yapışkanlarından ayırıp üzerine kum taneciklerini serpiştirmek… İşte bu kadar kolay ve eğlenceli!
 Neşeli baykuşlar seni bekliyor
28 Eylül’de yapılacak atölye çalışması sürprizlerle dolu…
En sevdiğiniz koltuğunuzu paylaşmaya hazır mısınız? Bu sevimli baykuşlar sizi biran bile yalnız bırakmayacak. Kumandalarınız, küçük eşyalarınız ona emanet!
Renkli kumaşlarla önceden hazırlanmış temaları bir araya getirip hazırlayacağınız sevimli baykuşlar en yakın arkadaşınız olacak!
Etkinlik tarihleri: 21 Eylül & 28 Eylül 2013
Etkinlik saati: 14.00-16.00
Etkinlik alanı: Akmerkez yemek katı

0 yorum:

Yorum Gönder