İstanbul Bağdat Caddesi AVM


İstanbul Bağdat Caddesi AVM
Bağday Caddesi
Asya şehrin yan ve Marmara Denizi kıyısına kabaca paralel üzerinde, Bağdat Caddesi oldukça yeşil ve parlak 14 km uzunluğunda yüksek sokak olduğunu. Bölgede ilk yerleşim adım 1870 sonrasında inşa edilen lüks ahşap dağ evi köşkler vardı. Bazıları hala var ve üst ölçekli yerleşim alanı zengin bir görünüm katkıda. Yanı sıra alışveriş coşku gibi, Bağdat Caddesi uluslararası ve yerel mutfak restoranlar, barlar ve kafeler ile ünlüdür.
Bağdat Caddesi 100 83 attı ve bir sıralama listesi (!) 4. oldu 2012 yılında bir Paris merkezli piyasa danışmanlık şirketi tarafından yapılan dünyanın en ünlü alışveriş caddelerinden.
Gizem alışveriş kriterleri vardı:
  • Görünüş (temizlik, aydınlatma)
  • Hoşgeldiniz (personel selamlar, nezaket, uygunluk)
  • Atmosfer (çöp mevcut kutular, açık alan, temiz kaldırım)
  • (Mağaza geçerek insanların samimiyeti, yardımseverlik) yayaları ile İletişim
Alışveriş için olağanüstü hattan tek yönlü trafik ile 6 km uzun streç olduğunu Bostancı içinKızıltoprak . Sen arasındaki yönde batıya yılında alışveriş merkezleri ve moda mağazaları en aşağı izleyebilirsiniz Suadiye , Şaşkınbakkal , Erenköy ve Caddebostan mahalleleri.
Seni almak için tavsiye Bostancı ve sonra doğru geri yürümek Kadıköy - trafik akış yönünde.Kolayca tam bir gün geçireceksiniz Bağdat Caddesi .

0 yorum:

Yorum Gönder