Tüm Çocuklar Akmerkeze

Nisan ayında Tüm Çocuklar Akmerkez’e!

Akmerkez, baharı eğlenceli ve öğretici atölye çalışmaları ile karşılamaya hazırlanıyor. Nisan ayı boyunca devam edecek atölye çalışmalarında sevimli kahramanlarla tanışacak, yepyeni atölyelere katılacak ve yine çok eğleneceksiniz. Nisan ayında da hepimiz Akmerkez’deyiz!

En cici terlikler
Kendi banyo terliğinizi hazırlayıp kullanmak ister misiniz? 5 Nisan’da gerçekleştirilecek atölye çalışmasında kendi terliğinizi tasarlayacak, eğlenceli aksesuarlarla renklendireceksiniz. Ne renk terliğiniz olmasını istediğinize karar verin, Akmerkez’e gelin ve atölye çalışmasına katılın.

Sevimli kahramanlar
Rengarenk balıklar, sevimli kediler, minik köpekler ve geveze papağanlar 12 Nisan’da Akmerkez’de çocukları bekliyor. Özel alçılarla hazırlanmış kahramanlarınızı, capcanlı boyalarla renklendirip, odanızın en güzel yerinde misafir etmeye ne dersiniz? Haydi hayal gücünüzü kullanın, sevimli hayvanlarla odanızı süsleyin.

Yıldızların altında
Odanızı renkli yıldızlarla süslemeye ne dersiniz? 19 Nisan’da Akmerkez’de gerçekleştirilecek atölye çalışmasında, renkli kumaşlar ve düğmelerle hazırlayacağınız yıldızların altında kitap okuyacak, oyunlar oynayacak ve çok eğleneceksiniz. Tavana asacağınız yıldızlar ile gökyüzünü odanıza taşıyacaksınız.

Kurmalı dinozorlar
Dinozorların renkli ve büyüleyici dünyası Akmerkez’de çocuklarla buluşuyor. 24 Nisan’da düzenlenecek atölye çalışmasında, renkli kağıtlardan dinozor maketi yapacak, hem eğlenecek hem de dinozorların yaşamı ile ilgili bilmediklerinizi öğreneceksiniz.

Kağıt sepetler
En sevdiğiniz eşyalarınızı kendi ellerinizle hazırladığınız rengarenk sepetlerde saklamaya ne dersiniz? 26 Nisan’da gerçekleştirilecek atölye çalışmasında, kağıtlardan eğlenceli sepetler hazırlayacaksınız. Kağıt örme tekniğini öğrenerek hazırlayacağınız sepetler odanızın en özel aksesuarı olacak.


Etkinlik Saatleri: 14.00-16.00
Etkinlik Alanı: Akmerkez Yemek Katı

0 yorum:

Yorum Gönder